FK Aluminijum - VESTI
...
30JUN

FK Aluminijum ponovo prvoligaš!

Naš tim je uspeo da se nakon dve godine pauze ponovo domogne niške Prve lige. U revanš utakmici baraža za popunu Prve niške lige pred oko 250 gledalaca, naši fudbaleri savladali su u gostima, u Prvoj Kutini, domaću ekipu FK Budućnost rezultatom 3:1 (0:0). Domaćini su ipak prvi došli u vođstvo, strelac je bio Marinković u 48. minutu. Međutim, najpre je Grozdanović u 55. minutu poravnao rezultat, a samo minut kasnije najbolji strelac naše ekipe Banković nam je doneo prednost od 1:2. Deset minuta pre kraja susreta Banković je novim pogotkom postavio konačan rezultat 1:3 za Aluminijum i doneo veliku radost našoj ekipi i navijačima. U prvoj utakmici naš tim je takođe trijumfovao, rezultat je bio 1:0.